Kunstenaars

De kunstenaars die bij stichting Kunstwens zijn aangesloten doen dat op vrijwillige basis. Inmiddels kunnen wij gebruik maken van de diensten van ongeveer 110 kunstenaars verspreid over het land. Iedere kunstenaar is anders en heeft zijn eigen specialiteit. De één kan goed schilderen, de ander prachtig boetseren of steen bewerken. Er is zelfs ook iemand die kinderboeken schrijft en een kunstenaar die etsen maakt. De kunstenaars die af en toe voor Kunstwens werken vinden dat bijzonder om te doen. Zij zorgen ervoor dat een ziek kind zich voor even ook een kunstenaar kan voelen. En zij maken het mogelijk dat de kinderen de meest prachtige schilderijen of andere kunstwerkjes vervaardigen en in hun bezit krijgen. Een kunstenaar gaat meestal met zijn spullen naar het zieke kind toe om thuis iets maken of het kind gaat naar een atelier om daar te werken. Note: Er is door één van onze kunstenaars de vraag gesteld of stichting Kunstwens een VOG ( Verklaring Omtrent Gedrag ) voor alle kunstenaars nodig acht. Sommige bedrijven en instanties vragen dit wanneer met kwetsbare groepen wordt gewerkt. Deze maatregel is nog niet wettelijk verplicht en de VOG wordt ons ook door de ziekenhuizen nog niet als zodanig gevraagd. Wij houden de ontwikkelingen hieromtrent in de gaten en mocht hiertoe aanleiding zijn komen wij daarop terug.   Bent u kunstenaar en wilt u ook vrijwilliger zijn voor Kunstwens? Meldt u dan hier aan!
NaamPlaatsWebsite
Carin Anderson Den Haag www.carinanderson.nl
Loes Arents Almere www.axis-mutatis.nl
Mary van Asperen - Atkins Augustinusga
Ansjel van Brakel- van Bellen Strijen www.ansjel.nl
Sabine Bendijk Leiden
Sjitske Benniks Haren (Gron.)
Stefanie Beuzenberg Apeldoorn www.stefaniebeuzenberg.nl/
Addie Bijster-Witteman De Steeg www.dekleurenzee.nl
Riet Blanke Amersfoort www.atelierriet.nl
Guno Bodo Leiden www.gunobodo.nl
Feike van der Boom Groningen www.feikevanderboom.nl
Lilian Bos Blaricum www.woont.net
Sietske Bosma Groningen www.sietskebosma
Will Buitenkamp Hoogezand-Sappemeer www.dedragendenatuur.nl
Danielle Lopes Cardozo Den Haag
Jessica Cok Leiden
Aleid Collaris Leiden
Anita Dekkers-Bazen Middelburg www.beeldhouwen-baa.nl
Kristel van Deursen Leiden www.lightup.today/
Ant Dijkstra Nijmegen
Paul Doedens Almere
Isabel van Duijne Delft www.isabelvanduijne.nl
Margreet Duursema Noordwolde www.madur.nl
Lous Duykers Utrecht
Anneke Ekhart Tolbert www.anneke-ekhart.nl
Jasmijn Endenburg Rotterdam
Marjolijn Engelhard Bergen sites.google.com/site/kunstzinnigateliermarjolijn/
Adelina Fahnenstich Nijmegen
Jan Pieter Foppen Zeist www.janpieterfoppen.nl
Ingrid Frissen Castricum www.kunstzinnigoppad.nl
Pieternel van der Gaarden Roosendaal www.bkcroosendaal.com
Linda Geers Den Haag www.kleurenkracht.nl
Anita Geerts Rotterdam
Michel de Haan Leek www.marcart.nl
Marieke Udo de Haes-Mulder Zeist www.heliofoor.nl
Feico Hajonides Voorstonden www.feicohajonides.nl/
Kim Harte Spijkenisse
Marielle Hassing Breda www.mariellehassing.nl
Kasper Heineke Ophemert www.kaspadre.nl
Esther Hendriks Rotterdam
Ed van der Hoek Oostvoorne www.edart.nl
Heleen van den Hooven Vlissingen www.ateljeeaanzee.nl
Lies van Huet Leeuwarden www.lieskeramiek.nl
Pauline Hupkes Den Haag www.helianth.nl
Ingrid Jantzen Wapse www.ingridjantzen.nl
Monique Op den Kamp Selfkant www.hethoutenhuis.net
Stephanie Keuter Rotterdam
Femke Klein Nijmegen www.zonnekunst.nl
Ingrid Koetzier Zandeweer www.buitengewoonleven.nu
Jacinta Kogelman Oosterhout (Gld.) www.studiozafaran.nl
Elles Kolle Kampen
Alice Koopmans Heerenveen www.alicekoopmans.com
Paulien van der Kruijf Leiden
Margot van der Linden Katwijk aan Zee
Jolande van Lith s-Hertogenbosch www.jolandevanlith.com
Cees Lodder Noordwolde www.cees-lodder.nl
Monique Lodders Rotterdam www.moniquelodders.com
Marja Maaijen Noordwijkerhout
Marcel Martin Spijkenisse
Rita Meertens Rotterdam www.kunstinzaken.nl
Petra Moerman Groningen www.petramoerman.nl
Julia Molenaar Leeuwarden
Marijke van Hulzen - Nagtglas Uithoorn
Yvonne Nevenzeel Maarssen
Olphaert den Otter Rotterdam www.olphaertdenotter.nl
Eveline van der Pas Marssum
Willeke Pauwe Koog aan de Zaan www.willekeviltentextiel.nl
Lilly van Persie Gorinchem
Nel Peterse Rotterdam
Esther Pieterse Schiedam
Yvon Pieterse Nijmegen www.ycpieterse.nl
Rika Post Kropswolde www.rikapost.nl
Annelies Rademakers Banholt www.limburgse-kunstkring.nl
Jose Ras Rotterdam
Lieke van der Ree Rotterdam www.liekrvanderree.nl
Igmar Reyes Leiden www.igmar-reyes.com
Gerard Rietbergen Gouda www.gerardrietbergen.nl
Yvon van Rijswijk Eindhoven www.yvonvanrijswijk.com
Leontine Rodewijk Leiden www.spiegelbeeldinkunst.nl
Ria van Roekel Papekop www.riavanroekel.nl
Yvonne Rozemeijer Haarlem www.blijmoedig.nl
Jenny Ruijgrok Wassenaar
Ineke Ruiter-Nijdam Andijk www.iktekenervoor.com
Danielle van Saase Hillegom www.beeld-kracht.nl
Marjolein Scheffelaar Leiden
Lara Smink Rotterdam www.praktijk-dewaterlelie.nl
Caroline Smits-Poolman Boxtel www.dehandboog.nl/
Jos Solberg Geleen www.limburgse-kunstkring.nl
Annemarie Spallek Den Bosch
Frank Stoopman Rotterdam
Esther Szabo Epe ( Gld.) www.szines.nl
Joan Tesser Den Bosch www.joantesser.nl
Franny Thonhause Almere www.frannythonhauser.nl
Dorien van den Tol Oosterbeek
Angela van Iersel Woudenberg www.angela-art.nl
Angela van Iersel Woudenberg
Rozemarijn van der Velden - Rietbergen Leidschendam www.temperare.nl
Brechtje Verberne Nijmegen www.brechtjeverberne.nl
Liselot Verheijden Leiden
Kathy Verzijden Bergschehoek
Lies Visscher Utrecht www.draaihals.nl
Carel Visser Grou
Zaza Volkers Nieuwerkerk a/d IJssel kunstzinnig-heart.nl
Annemiek Vos Groningen www.annemiekvos.nl
Birgit Vos Rijsenhout www.birgitvos.nl
Mariska de Vries Leiden
Susanne de Vries Rotterdam
Aly van der Wal Uithuizermeeden www.alyvanderwal.nl
Philo van Wamel Nijmegen www.philomenavanwamel.nl
Joyce Weeda Spanbroek
Anneke Wensveen Zoetermeer
Harrie Willems Berg en Dal www.bronswerkplaats.nl
Ria Young Doetinchem
Jacqueline Zalm Noordwijk www.kindenkunstwerkt.nl
Astrid van Zelst Uithoorn www.kleuriskracht.nl
Irene Zijlemaker Alkmaar
Jacqueline Zwiebel Witteveen (Drenthe) www.kreakracht.nl
Cintha Zwinkels Kwintsheul www.cinthart.nl

Comments are closed.